O nás

Společnost Seal navijáky s.r.o. působí na trhu od roku 1992. Od té doby jsme se díky poctivé práci a nasbíraným zkušenostem vypracovali na pozici jedné z nejsilnějších firem v našem odvětví v ČR. Poskytujeme rozsáhlé služby v oblasti prodeje a montáže navijáků. Pomůžeme Vám vybrat to nejvhodnější zařízení, provádíme profesionální montáž i celkový servis navijáků. Navíc jsme oprávněni provést zápis do technického průkazu a vydat technické osvědčení samostatného technického celku. Dlouholeté zkušenosti máme s montáží a servisem navijáků u aut odtahových služeb, hasičských či vojenských aut, zemědělských strojů, ale i terénních a osobních vozidel. Přidanou hodnotou jsou naši zkušení zaměstnanci a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

3_6Naše firma spolupracovala se společností Tatra Kopřivnice, pro kterou vyrobila 500 speciálních navijáků Seal SPH – 80 na armádní vozidla T810 Valník. Další významnou společností, s kterou jsme navázali spolupráci, je THT Polička, výrobce požární techniky, vozidel a kontejnerů pro technické zásahy, likvidaci ekologických havárií apod. Dále firma Wiss Czech, která vyrábí speciální vozidla a protipožární zařízení pro hasiče, armádu i policii. Hasičské nástavby jsme poskytovali také české společnosti Kobit THZ. Naše navijáky byly používány na strhávání šachet firmou Ferrit. Spolupracovali jsme s největší českou těžební společností ropy Moravské naftové doly a.s. Naše nástavby na traktory se dostaly také na Slovensko, a to pro společnost Stredoslovenska energetika. Mimoto poskytujeme navijáky a příslušenství pro lesní průmysl, odtahové služby, autoservisy, terénní auta atd.

1_10Našim zákazníkům poskytujeme profesionální servis vyškolených techniků. Práci odvedeme maximálně do jednoho týdne. Neprovádíme sériovou výrobu, každý kus je originál a jeho namontování nebo opravení je individuální. Technik si práci promyslí a vyhodnotí nejlepší řešení, vše se odvíjí od typu automobilu a dalších parametrů. Jsme zde pro Vás od začátku do konce. Pomůžeme Vám s výběrem správného navijáku, postaráme se o osobní prohlídku Vašeho vozidla, zařízení zapojíme, vysvětlíme, jak pracuje a proč je vhodné pro Váš automobil. Poskytneme Vám veškerý další servis. Jsme tady pro Vás při případných opravách. K většině navijáků máme náhradní díly nebo je ihned objednáme. Děláme revize příslušenství, navijáky promazáváme, kontrolujeme jejich funkčnost, vyměňujeme jim lana apod. Našim zákazníkům provádíme zápis do technického průkazu, který je při pořízení navijáku na automobil nutný. Navíc máme svou lakovnu, ve které lakujeme rámy nebo je vozíme na pozinkování či práškové lakování (komaxit).

Kontakty

Přejít na kontaktní údaje...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem